ТК "Південний" ГоловнаЗворотній зв'язокІнформація
Про Торговий центр "Південний" Товари Послуги Новини Контакти
“Європологовий” будинок у Перемишлянах

Донедавна пологове відділення Перемишлянської районної лікарні було більмом на оці обласної медицини, про яке з жахом згадує не тільки його медперсонал, а й жінки, котрі зважалися там народжувати. Темні палати, вогкі стіни, що не бачили ремонту більше 20 років, відсутність води наводили страх на майбутніх мам, котрих скеровували на пологи до Бібрки чи Львова. Навряд чи найближчими роками вдалося б відремонтувати лікарню, хоча обіцянок було чимало та нічого спільного з ділом ці слова не мали. Кілька місяців тому на прохання міського голови Перемишлян Петра Бучка відгукнувся народний депутат України Петро Писарчук та ТВК “Південний”, котрий очолює Степан Сай. За короткий час відділення добротно відремонтували, а цього тижня урочисто відкрили. Тепер в комфорті і затишку тут можуть народжувати до 20 жінок. Є надія, що медики постійно матимуть роботу, адже показники народжуваності на Перемишлянщині оптимістичні: за перший квартал 2007 року народилося на 38 дітей більше, аніж в аналогічний період 2006 року.
Діяльність БФ "Південний" у 2007 році.

Благодійний фонд "ПІВДЕННИЙ" активно долучається до розв'язання гострих проблем нашого краю і намагається допомагати практично усім, хто прохає про допомогу.Ми не наголошуємо на своїх добрих ділах, а тільки ще раз висловлюємо подяку усім щирим людям, котрі працюють на ТВК "Південний" і не є байдужими до чужого горя. Сучасний комп'ютерний клас у Львівському державному університеті "Львівський ставропігіон" нещодавно придбано і встановлено завдяки нашому фонду.
Закупівля комп'ютерної техніки для Перемишлянської міської ради також відбувалася за фінансового сприяння БФ "Південний",крім того ми придбали комп'ютерну техніку для осередку інвалідів Львова, спілки письменників,

Завдяки фонду вдалося придбати меблі для школи інтернату № 104 м.Львів та для Львівської обласної клінічної дитячої лікарні "ОХМАТДИТ".

На прохання дитячого будинку сімейного типу "Допоможімо дітям" м.Золочів було придбано меблі та виділено кошти на ремонт гінекологічного відділення Львівської тублікарні.

Крім того надано допомогу видавництву навчальних підручників "Українознавство 5-12 клас".
Проспонсоровано видавництво книги "Церква святого миколая" та частково історичне видання автора Трофимука М.С.

Десятки випадків адресної допомоги на лікування, навчання,
організацію спортивних та художніх заходів.
Обсяг наданої допомоги на 1.07. 2007
113 800 грн. (БФ "Південний")
107 300 грн. (ТзОВ "АЙПІЄ-Л")
БФ "Південний" телефон-факс 8 0322 952721
р.р. 26000000002630 у ВАТ "Електронбанк",
МФО 325213, ЕДРПОУ 26126477
Вашій увазі | Про нас | Новини | Послуги | Контакти

Copyright © 2005
Торгово-виробничий комплекс "Південний"

Дизайн та програмування УАРНет