ТК "Південний" ГоловнаЗворотній зв'язокІнформація
Про Торговий центр "Південний" Товари Послуги Новини Контакти
Шуба з натурального хутра
діє як наркотик: варто вдягнути раз, і це перейде в нав’язливу ідею.

Нині вишукані вироби з хутра стали ознакою респектабельності й високого соціального статусу їхньої власниці. Люди почали цінувати хутро нарівні з дорогоцінними металами, воно стало предметом розкоші.

На жаль, Львівщина не може похвалитися власними хутровими виробниками, але сусідня Івано-Франківщина своє вагоме слово таки каже. Сьогодні ВАТ хутрофірма "Тисмениця" є одним із найбільших підприємств хутрової галузі України та Європи, яке виконує весь комплекс робіт від закупки, вичинки та фарбування шкурок кролика, норки, нутрії, лисиці, песця, ондатри, каракуля, мерлушки до пошиття з них чоловічих, жіночих і дитячих шапок, а також пальта, напівпальта, жакетів, хутрових аксесуарів та виробів на хутряній підкладці. У сучасних технологічних процесах переважно використовуються обладнання і хімічні матеріали відомих західних фірм, таких як: "Боніс", "Штробель", "Балконі", "Штокхаузен", "Кларіант", "Ловенстін", "Колорос".

Придбати ці вироби можна у Львові на ТВК “Південний” у крамниці №225 ТЦ “Галерея”(Пасаж). Власниці магазину Мар’яна Верех та Оксана Ілейко кажуть, що вітчизняне хутро нічим не поступається виробам з-за кордону, проте ціна дуже різниться і, на щастя, на користь українського. Це хутро завжди було в моді, українські жінки його дуже люблять. Однак в колись шуби купували переважно для того, щоб, вдягаючи раз чи два на рік, хизуватися своїм високим соціальним статусом; і вони, як правило, роками висіли в шафах, обкладені нафталіном. Тепер хутро купують для того, щоб його носити, якщо не щоденно, то часто. Адже кожен сезон приносить свою моду.

Галина Мандзюк, власниця магазину "Соболь" ТЦ “Галичина” №1 (ТВК "Південний"):
"На жаль, в Україні дуже мало спеціалізованих підприємств, на зразок хутрофірми "Тисмениця", які шиють вироби з хутра, тому в торгівлі переважають шуби китайського, грецького та італійського виробництва. А найкращими у знавців хутра вважаються вироби з канадської норки і скандинавської норки – "блаклами" (це нова порода норок).
Мені, як підприємцю і просто жінці, хотілося б, щоб наші жінки були настільки матеріально забезпеченими, щоб могли собі дозволити хоча б раз на кілька сезонів купити гарну шубку з натурального хутра. На жаль, поки що таку змогу мають лише одиниці. У нашому магазині поки що буває й таке, що за два тижні ми можемо продати лише одну-дві шуби. Зрештою, це не дивно, адже хутро у нас ексклюзивне, вироби бувають в одинарному екземплярі. І часто клієнтки самі замовляють фасон, модель, колір хутра, а потім ми передаємо замовлення виробникові, тому такі речі є дорогими. Але чи українки цього не варті?”

В моді: якщо в попередні зимові сезони найбільш популярним було хутро "каракульчі", а пізніше – песця і чорнобурки, то тепер особливим попитом користуються вироби із світлого хутра, особливо із білої норки, а також різнокольоровий мутон.Copyright © 2005
Торгово-виробничий комплекс "Південний"

Дизайн та програмування УАРНет

Ардуино энкодер.