ТК "Південний" ГоловнаЗворотній зв'язокІнформація
Про Торговий центр "Південний" Товари Послуги Новини Контакти


Взуття стільки, що аж очі розбігаються.

Але, як догодити ногам?
На українському ринку взуття імпортниих виробів надміру і, на жаль, нерідко не найкращого гатунку. Наш виробник, перебрався у рятівну тінь напівкустарних майстерень, тож не дивно, що покупець навіть чути не хоче про вітчизняні вироби, не кажучи вже про те, щоби їх взути.
Високоякісне і дороге взуття провідних фірм поки що не по кишені абсолютній більшості населення країни, його частка в загальній структурі продажів не перевищує 5%.

Пропозицію визначає імпорт вкупі з псевдоімпортом. Сьогодні покупець найбільше довіряє взуттю виготовленому в Італії, Франції, Польщі, Туреччині, Росії, Україні... У свою чергу китайське взуття, яким завалена Україна, не викликає симпатії в українського споживача.Як не парадоксально, його люблять найменше, а купують найбільше. Як кажуть, якщо нема кращого, вибирати не доводиться. Купуючи взуття, жінки звертають особливу увагу на фасон, форму й висоту підборів, колір та матеріал верху. Чоловіків найбільше цікавить вага, матеріал підошви та спосіб її кріплення. Як показують результати опитування, 55% чоловіків і 65% жінок, купуючи осінньо-зимове взуття, надають перевагу виробам з натуральної шкіри, 10% покупців до матеріалу верху байдужі, але звертають увагу на фурнітуру та оздоблення. Менше прихильників натуральної шкіри серед покупців літніх туфель, босоніжок, сандалет - близько 45%; натомість більше третини опитаних віддають перевагу текстильному або текстильно-комбінованому взуттю. Шкіряні підошви не надто популярні - їх воліли б мати 17% жінок і 12% чоловіків. Багато хто з покупців, а надто чоловіки середніх літ, віддають перевагу прошитому взуттю, однак його пропонується, на їхню думку, недостатньо.

Останнім часом у структурі пропозиції дещо зменшилася частка елітного взуття. Через високі ціни контингент споживачів таких виробів в Україні обмежений 3-4% населення.
Однак, задовольнити будь-які смаки і вимоги прискіпливого покупця у Львові можна на “Південному”. Сотні взуттєвих крамниць і, на щастя, більшість з них торгують фірмовим взуттям. Достатньо звернутись у довідкову службу ТВК “Південний”, що на Європейській площі і Вам підкажуть куди іти за омріяними черевиками чи босоніжками. Повірте, що тут Ви знайдете і модельне взуття, і ортопедичне... .Copyright © 2005
Торгово-виробничий комплекс "Південний"

Дизайн та програмування УАРНет