ТК "Південний" ГоловнаЗворотній зв'язокІнформація
Про Торговий центр "Південний" Товари Послуги Новини Контакти


Справжня знахідка для дітей та батьків – ТВК “Південний”.

Дитяча аудиторія дуже важлива на сучасному ринку одягу. Наші діти дуже хочуть гарно виглядати, бути стильними та привабливими. Батьки ж, у свою чергу, намагаються знайти не тільки гарну річ для свого чада, а перш за все практичну, комфортну та безпечну, тобто виготовлену з екологічно – чистих матеріалів. Наша територіальна та економічна близькість з країнами Європи дає нам можливість не тільки оцінити, що таке стильний, практичний та колекційний одяг, але й придбати його. Фірмових магазинів на теренах сучасного українського ринку багато, але не усі батьки взмозі купити своїй дитині дорогу річ. Що робити тим, кому важливо у що одягнута їхня дитина та який вона у цьому має вигляд? Тут у нагоді стає незмінний торговельний лідер у Львові – ТВК “Південний”, де представлено низку елітних фірмових брендів дитячого одягу та менш відомі фірми, котрі нещодавно вийшли на дитячий ринок .
Підприємці торговельного комплексу, котрі працюють для маленького покупця добре знають, що по-перше, львівський клієнт вимагає тільки якісного одягу. Тож дитячий одяг пошитий з екологічно-чистих тканин з безпечними барвниками, його можна часто прати і речі не втрачать свого первозданного зовнішнього вигляду. Якщо Ваша дитина виросте з нього, Ви зможете спокійно подарувати річ подрузі, котра виховує меншу дитину.

По-друге, одяг колекційний. Вам залюбки розпарують костюмчики і без зусиль створять новий ансамбль: Ви зможете підібрати до курточки штани, а до кофти – спідницю відповідних тонів. Завдяки широкому вибору дітей легко одягнути до школи, на прогулянку і в гості. По-третє, реальна ціна, одяг сподобається Вашій дитині, а витрати не шокуватимуть батьків..

Вашій увазі | Про нас | Новини | Послуги | Контакти

Copyright © 2005
Торгово-виробничий комплекс "Південний"

Дизайн та програмування УАРНет