ТК "Південний" ГоловнаЗворотній зв'язокІнформація
Про Торговий центр "Південний" Товари Послуги Новини Контакти


Найкращим повинно бути те, що непоміто для чужих очей

Якісну білизну можна безпомилково визначити за кількома ознаками: за зовнішнім виглядом, ціною, місцем продажу, і... ходою жінки.

Повірте, жінка котра має впевнену ходу і “не відчуває під собою землі” не завжди взута у дорогі та якісні чоботи, вона знає значно більше: достатньо вбрати вишукану білизну і її постава, хода і настрій відразу роблять неймовірне. Як не дивно, але зауважили це зовсім не жінки, а сильні світу цього, зокрема модельєри.

Розкішну білизну шиють на фабриках Франції, Італії, Бельгії, США, але не в Тайвані чи Китаї. З-поміж багатьох фірм з доброю репутацією звертайте увагу на : La Perla, Cotton Club, Christies, Cristian Dior, Triumph, Marie Jo, Barbara, але не забувайте і про те, що нині цих лідерів вправно наздоганяють “Alles”, “Kleo”,”Ajour”.

Власне, шукати "свою" фірму треба довго та завзято. Добре, якщо перший підібраний комплект видатного виробника - буде саме те, що треба. Але, якщо з першої покупки ви не влучили в ціль, продовжуйте пошуки. Звичайно, на базарах Львова гарну річ знайти неможливо, адже виробник, який себе поважає, не дозволить продавати свої вироби на металевих ятках, а жінка, котра теж себе поважає, на такому торговищі міряти білизну не наважиться. Практично безпомилковим місцем продажу фірмових речей у Львові є представницькі крамниці відомих фірм. Чимало з них знайшли свою прописку на ТВК “Південний”, зокрема, оригінальну білизну реалізують у торгових центрах “Україна”, “Європа”, “Галичина”, “Центральний”, “Новинка”, “Львів” . Вибір делікатного одягу залежить від рівня Вашої розкутості

Якщо в своїх мріях ви дійшли до рівня розстебнутого гудзика сорочки на рівні грудей , - купуйте тільки якісну білизну, що дозволить Вам завжди відчувати себе впевненою. У моді: основна кольорова тенденція сезону - широке використання квіткових мотивів: вишивка, аплікація, імітація живих квітів, квіткові назви ліній та навіть білизна з квітковим ароматом. У моді - неяскравий жовтий та фісташковий відтінки, а також темно-синій та сірий.Copyright © 2005
Торгово-виробничий комплекс "Південний"

Дизайн та програмування УАРНет