ТК "Південний" ГоловнаЗворотній зв'язокІнформація
Про Торговий центр "Південний" Товари Послуги Новини Контакти“Південний” допоможе позбутися негативу

Кожна жінка знає, що не тільки пилюка осідає у наших квартирах, але й негативна інформація. Тож беручись за швабру, пам’ятайте, що прибирати перш за усе треба негативні емоції. Енергетика зла тече в наші оселі із телевізорів, а які „букети” поганого настрою ми приносимо із вулиці? Й рано чи пізно невидимий бруд починає роз’їдати нас із середини. Та коли ви, врешті, вирішили боротися з цим, пам’ятайте про свій настрій, адже енергетичний стан помешкання надзвичайно залежить від думок під час прибирання: якщо домінують негативні емоції, то бруд не зникає, як це здається, а переходить із фізичного стану в енергетичний. А злість породжує хвороби.
По-перше, усі засоби для прибирання повинні мати приємний аромат (методика “Фен-шуй”каже, що погане боїться ароматизаторів) і придбати плини, порошки та рідини з ароматом лаванди, бузку, яблука, хвої на “Південному” можна, наприклад у ТЦ “Цетральний” магазин ”Мальва”, мінімаркет побутової техніки “ДЦ”, що у ТЦ “Україна”.
Час від часу у кутках квартири треба запалювати свічки- джерело живого вогню, який створює імунітет будинку до хвороб та зовнішніх проблем. Свічки теж повинні бути ароматизованими, особливо добре, якщо їх віск містить витяжки цілющих трав. Великий асортимент таких аромасвічок та аромапаличок є на “Південному” у ТЦ “Україна”, “Галерея”(Пасаж), “Володимир”...

Очищення за допомогою звуку

Звук теж нейтралізовує бруд негативної енергії. Це – щось на зразок витирання пилу щіткою. Візьміть дзвіночки із різною тональністю і, дзеленькаючи, пройдіться кімнатами. Коли ви почуєте, що звук став чистішим, можете припинити. Допоки у квартирі негативна енергетика, чистоти звуку не буде. Такі дзвіночки з кришталю і скла, з бамбука і дерева, пластмаси і металу можна придбати у подарункових крамницях ТЦ “Україна”, “Галичина”, “Галерея”, “Центральна Алея”.
Сама прогулянка по “Південному” принесе Вам задоволення, а якщо поєднати приємне з корисниною купівлею омріяних речей, ... то, навіщо пояснювати, наскільки нами опановують позитивні відчуття.
Південний – кращого немає.
Вашій увазі | Про нас | Новини | Послуги | Контакти

Copyright © 2005
Торгово-виробничий комплекс "Південний"

Дизайн та програмування УАРНет