ТК "Південний" ГоловнаЗворотній зв'язокІнформація
Про Торговий центр "Південний" Товари Послуги Новини Контакти

Аптека повертається на "Південний". З новою назвою.
06.03.2007
Аптека повертається на Аптеки фармацевтичної фірми "МаркетУніверсал" працюють у різних житлових районах міста Львова понад 10 років. Спершу працювали без спільної назви (як просто "Аптеки") і їх важко було ідентифікувати серед інших. Хіба -- через кращу компетентність фахівців-аптекарів. Однак тепер аптеки цієї компанії мають нову назву -- мережа аптек "D.S.".

" D.S. "-- від латинського "Da, Signa", що означає "видай і познач, вкажи". "Ці слова загалом пояснюють усю суть роботи аптеки, -- розповідає керівник відділу маркетингу та аналітики мережі аптек "D.S." Любов Дуб. -- Ми прагнемо працювати так, щоби кожен наш відвідувач завжди міг придбати усі потрібні йому ліки та отримати вичерпну інформацію про правила їх раціонального прийому. Ми багато працюємо над підготовкою у цих питаннях наших кадрів, щоб наші клієнти могли отримувати і необхідні медикаменти, і належну кваліфіковану консультацію. Адже клієнт для нас -- найважливіша особа".

З грудня 2006 року -- аптека "D.S." знову повернулася на ринок "Південний" (постійні клієнти напевно пам'ятають аптеку на колишній центральній алеї, яка перервала свою роботу через реконструкцію ринку). Нова аптека більша за площею, з просторим торговим залом, красивими і зручними для відвідувачів вітринами. Сьогодні тут пропонують близько 7 тисяч найменувань лікарських препаратів вітчизняного та імпортного виробництва, належна якість яких підтверджена відповідними сертифікатами заводів-виробників. Крім традиційних ліків також є супутній асортимент -- лікувальна косметика французької марки VICHY, дитяче харчування, лікувальні бальзами і мінеральні води, різноманітні засоби догляду за волоссям та тілом, ефірні олії, вітамінні комплекси для дітей і дорослих, засоби особистої гігієни, медичні товари та чимало іншого. Пенсіонери, ветерани та інваліди, а також студенти при пред'явленні відповідного посвідчення можуть придбати медикаменти з 10% знижкою. Система знижок передбачена також і для постійних клієнтів.

Аптека "D.S.":
Торговий центр "Карпати", перший поверх, павільйон №36




Ще один банк відкрито на “Південному”
05.03.2007
Ще один банк відкрито на “Південному” Частка малого бізнесу в Україні нині становить 15%. Це втричі менше, ніж у розвинутих країнах. Щоб український приватний бізнес наблизився до цього, підприємець має бути кредитований банками на 50%. Тож на думку фінансистів, українським банкам треба розвивати програми мікрокредитування. Зокрема, вдосконалювати механізм компенсацій для здешевлення кредитів.

У торговому комплексі «Карпати», що розташований на «Південному», відкрилося нове відділення ПриватБанку із символічною назвою –«Південне». Це вже 25-те відділення у Львові і 75-те в області, яке окрім насамперед орієнтоване на обслуговування підприємців. На появу відділення ПриватБанку чекали понад 2 тисячі підприємців «Південного».
Степан Сай, генеральний директор ТВК “Південний” вітає появу ще одного банку і каже, що на сьогодні тільки той бізнес може процвітати той банк працювати, хто своїм продуктом швидко, якісно, а якісно, це ми розуміємо з малими відсотками, надавати мікрокредити нашим підприємцям.
На «Південному» вже діє з десяток відділень різних банків. Утім, працівники ПриватБанку переконані, що завдяки більшому спектру пропозицій та унікальним банківським продуктам, розрахованих саме на підприємців, Приватбанк готовий до конкуренції.

За результатами минулого року ПриватБанк зберіг свої лідируючи позиції в банківській системі України, зокрема і у популярності такого продукту як мікрокредитування. Тільки на Львівщині програмою ПриватБанку «Мікрокредитування» охоплено майже 3 тисяч позичальників. Головне, кажуть підприємці – зручно, коли впродовж дня з’являється можливість оформити кредит на вигідних для ведення бізнесу умовах. Спеціально для працівників «Південного» ПриватБанк пропонує безвідсоткові кредити до 10 тисяч доларів під заставу павільйону. Підприємцям також надаватимуть кредити до 20 тисяч гривень під заставу товару в обороті. Олександр Філіппов один з 250-ти підприємців торгового комплексу «Карпати» збирається у ПриватБанку взяти кредит у 5 тисяч доларів на сезонний товар. Каже, і покупцям буде зручніше скористатися послугами ПриватБанку безпосередньо на місці. У новому відділенні відбувся також розіграш призів серед півтисячі учасників акції «Банк сплатить за Вас відсоток». 25-ьом переможцям ПриватБанк повернув відсоток за користування кредитом, який підприємці оформили наприкінці року для розвитку свого бізнесу. Серед учасників розігрувалися пластикові картки «Найкращий подарунок» з грошовим наповненням. Це ще одна можливість для клієнтів ПриватБанку брати участь у розіграші безлічі цінних призів та шанс виграти авто. А для жінок-підприємців «Південного» ПриватБанк зробив іще один спеціальний подарунок до свята: впродовж місяця вони зможуть оформити кредит за значно нижчими відсотками.




Садочок "Дивосвіт" збудують до осені
12.02.2007
Садочок Швидкими темпами "Південний"веде будівництво дитячого садка на 100 малюків.
У Львові бракує дитячих садочків. Ця проблема стала вкрай болючою для батьків, адже сьогодні майже неможливо влаштувати дитину у дошкільний заклад не те, що біля власного дому, а й навіть в іншому районі міста. Влада віддала більшість садочків у власність приватним структурам, а збудувати нові просто не спромоглася.
Вже більше семи років у Львові на території провідного торговельного підриємства "Південний" діє дитячий садочок. Потреба у появі цієї дитячої установи була очевидною: підприємцям, котрі провадили свій бізнес на "Південному" було дуже зручно, щоб діти виховувались поруч з місцем праці батьків.
З часом дитячий садочок "Дивосвіт" зажив доброї слави у місті і бажачих влаштувати своє чадо стало настільки багато, що постало питання розбудувати цю дошкільну установу. Отже, на прохання мешканців Львова ТВК "Південний" розпочинає будівельні роботи.
"Як не дивно, але Львів не може похвалитися хоча б кількома такими садочками, який на сьогодні працює у нас. Ми намагалися створити дітям найкращі умови для дозвілля, навчання, ігор, розваг, а наші вихователі та педагоги втілили в життя ефективну програму розвитку малюків. Але, повірте, що зупинятися на досягнутому ми не будемо і скажу відверто, що новий дитсадок буде ще кращим", -розповів генеральний директор ТВК "Південний" Степан Сай.
Своєю чергою завідувачка дитячим садочком "Дивосвіт" Ольга Банах поділилася успіхом своєї справи, зазначивши, що тут працюють кваліфіковані працівники за міжнародною програмою виховання дітей "Крок за кроком" та дотримуються системи розвитку малюків "Дошкілля України". Сьогодні на черзі у "Дивосвіт" - понад сто малюків, то ж маленьким львів'янам конче потрібен новий "Дивосвіт".
Координати садочка - Львів, вул. Щирецька,36. Тел.:63-92-69




А Ви вже були у "Карпатах", що на "Південному"?
12.02.2007
А Ви вже були у Якщо на інших львівських ринках втомлює тільки одна картина від невпорядкованих торгових рядів, то ТВК "Південний" відвідуєш іще з більшим задоволенням.Нещодавно на "Південному" відбулося чергове новосілля: запрацював десятий торговельний центр - "Карпати". Відтепер весь торгово-виробничий комплекс "Південний" розташований "під одним дахом". Починаючи з вулиці Виговського цей торговельний мегаполіс можна обійти затишними торговими алеями, не виходячи на вулицю аж до вулиці Щирецької. Покупці відразу оцінили, наскільки приємно прогулюватись "Південним", коли за вікном примхлива зима жбурляє то снігом, то дощем.
Зручно, комфортно і красиво у торговому центрі "Карпати". Тут також дивує широкий асортимент одягу, взуття, побутової техніки, будівельних матеріалів польських,турецьких, італійських, китайських та, звісно, українських виробників. Але особливо приємно, що ціни дуже помірні.
Понад дві сотні нових крамниць,салон краси "Афродіта", дизайн-фотостудія "ФотоГрафіка" Мар'яни Лиско чекають на Вас.




Відкрито новий автосалон та СТО
09.02.2007
Відкрито новий автосалон та СТО З початком 2007 року почав роботу новий автосалон та станція технічного обслуговування "РіК-авто".
Автосервіс пропонує:
-діагностику та ремонт електрообладнання, ходової частини двигуна;
-комп'ютерну геометрію коліс;
-шиномонаж;
-тонування скла;
-автомийку;
-рихтування та фарбування авто;
-шкіряну оббивку салону;
-ремонт мікроавтобусів.

Запрошуємо відвідати автосалон з продажу автомобілів марок "Toyota", "Lexus", "Nissan".
Представлено увесь модельний ряд, пропонуємо зручні умови кредитування, страхування та сервісного обслуговування автомобілів, комісію нових та вживаних автівок.




Нам минуло десять років
09.09.2006
Нам минуло десять років Многая літа!

Недільного дня 24 вересня на території торгово-виробничого комплексу “Південний” не було де яблуку впасти – люди йшли сюди цілими родинами. Це були й численні постійні відвідувачі, і гості торгового містечка, які прийшли привітати “Південний” з десятиріччям. Здавалося б, зовсім недавно на південній околиці міста був величезний пустир. А тепер тут постало одне з найкращих торгових підприємств України!

За десять років свого існування ТВК “Південний” перетворився на справжній мегаполіс. Його працівники враховують найменші дрібниці, інтереси та запити найвибагливіших клієнтів. Якщо навіть покупець ненароком забуде свої гроші на прилавку, йому їх обов”язково повернуть (автор цих рядків був свідком такого випадку). Зараз “Південний” розрісся - комплекс займає площу 103 730 квадратних метрів, на якій розташовано десять торговельних центрів. Тут працюють 2 160 приватних підприємців, завдяки яким отримали роботу майже 12 тисяч осіб.

Ювілейні святкування розпочалися урочистим Богослужінням, на якому, зокрема, вшанували пам’ять колишнього директора “Південного” Володимира Семенюка. Святі отці промовляли з величезної сцени, яку з приводу святкувань було споруджено перед входом до “Південного”. Під час спільного молебня також йшлося про те, що засновники ринку подбали не тільки про місця роботи для своїх працівників, а й про їхню духовність, спорудивши біля торгового містечка церкву Покрови Пресвятої Богородиці. “Ви тут для того, щоби служити людям, які прийшли зробити покупку, - звертався до працівників “Південного” святий отець. – Тільки тоді Господь буде благословляти вашу працю і примножить ваші прибутки, а відповідно зростатиме добробут Львова і всієї України”.

“Ми пишаємося нашими красенями-торговими центрами, де для покупців створено найкомфортніші умови, - розповідав генеральний директор ТВК “Південний” Степан Сай. - Зараз завершуємо будівництво ТЦ “Карпати”, у планах розширення дитячого садочку”. За словами гендиректора, ““Південний” посідає четверте місце у Львові за кількістю сплачених податків. “А якщо долучити сюди ще й податки, які сплачують підприємці за кожного свого працівника, то можемо порівнятися ще й областю”, - додав Степан Сай.

Характерною особливістью “Південного” є те, що підприємці працюють тут цілими сім”ями, заводять родинний бізнес. Добре, що ці люди не виїхали за кордон на заробітки, а залишилися у Львові. Саме натхненна праця цих людей, очолювана керівництвом ринку, і зробила підприємство процвітаючим. Однак на шляху свого становлення “Південний” зазнав чималих випробувань. Досить згадати лише про замах на засновника ринку Петра Писарчука (2000 рік), після якого той вижив лише завдяки диву. А замовне вбивство тодішнього директора ринку Володимира Семенюка (2002 рік)… А ще були бандитські побори, зазіхання недоброзичливців, нестабільна політична ситуація, тиск міських чиновників і деяких міських депутатів через землю.

Петро Писарчук згадує ці десять років, як надзвичайно складні. “Були важкі випробування, ми ризикували, - розповідав засновник “Південного”. – Однак складнощі тільки гартували нас, нам допомагали терпіння та віра у власні сили. Нині можемо впевнено сказати, що українці можуть працювати не гірше, ніж за кордоном, що ми здатні створити високий рівень життя для своїх громадян”.

Свято на “Південному” тривало цілий день. Після Богослужіння настав справжній рай для малюків. Для них підприємці ринку приготували численні забави, конкурси і атракціони. Усім бажаючим роздавали різнокольорові надувні кульки. Великий ажіотаж серед малюків та їх батьків викликала майстерність музикантів військового духового оркестру. А на Європейській площі “на ура” пройшов концерт популярних естрадних виконавців. Слухачі бурхливо аплодували своїй улюблениці Наталці Карпі, вокальній формації “Пікардійська терція” та народній артистці України Наталці Бучинській...


Послуги ТВК “Південний”

На території ТВК “Південний” працює тризірковий готель “Південний” , дитячий садок “Дивосвіт”, станція технічного обслуговування “РіК”, дитячий кінотеатр, оздоровчо-реабілітаційний комплекс, медичний центр. ТВК “Південний” - одне з найуспішніших підприємств Львова. У 1999 році Держкомітет будівництва, архітектури та житлової політики України нагородив ТзОВ “АЙПІЄ-Л” дипломом 1 ступеня - як переможця конкурсу на кращі будинки та комплекси житлово-цивільного та промислового призначення. У 2000 році підприємство стало “Меценатом року” і отримало грамоту міського голови Львова. У 2001 році ринок “Південний” нагороджено дипломом Львівської торгово-промислової палати як переможця в номінації “Ринки Львова”. “Південний” визнано також переможцем у номінації “Обличчя міста-2001”. У 2003 році Державна податкова адміністрація України оголосила подяку ТзОВ “АЙПІЄ-Л” і нагородила його дипломом “Сто сумлінних платників податків -2003”. Також ДПАУ відзначила подякою генерального директора Степана Сая та колектив ТВК “Південний” за високий рівень податкової культури і сумлінне виконання податкових зобов’язань протягом 2003 року.




Рекламні послуги на плазмових панелях до Вашої уваги.
10.05.2005
Рекламні послуги на плазмових панелях до Вашої уваги. На території торгових центрів ТВК "Південний" встановлено плазмові панелі, на яких Ви можете розмістити свою рекламу.

За довідками звертайтеcь сюди




Новий спортивний зал
22.04.2005
Новий спортивний зал Відкрито для відвідувачів спортивний зал з полем для міні футболу, тренажерами та душовими кімнатами. Працює секція східних єдиноборств. Звертайтеся за телефоном 295 54 35.



Вступив у дію веб-сайт торгового комплексу „Південний”
16.06.2004
Вступив у дію веб-сайт торгового комплексу „Південний” На сайті ми плануємо давати актуальну інформацію про роботу торгового комплексу, про зміни, що відбуваються. Сподіваємося, що сайт стане ще одним засобом спілкування з нашими відвідувачами.



Розпочав свою роботу новозбудований торговий центр „Олімпік”
10.06.2004
Розпочав свою роботу новозбудований торговий центр „Олімпік” Тут Вам запропонують придбати меблі, побутову техніку, господарські товари. На другому поверсі працюють магазини стильного вишуканого одягу.


Cторінки: [<<] | 1 | 2
Останні новини
Вашій увазі | Про нас | Новини | Послуги | Контакти

Copyright © 2005
Торгово-виробничий комплекс "Південний"

Дизайн та програмування УАРНет

Аптека в Житомирі